ZESPÓŁ

Przedszkole Empatia > ZESPÓŁ

Aleksandra Dudek – Dobkowska

Ukończyła studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczo –   wychowawczej, w czasie których głównym tematem jej zainteresowań była komunikacja werbalna i niewerbalna rodziców z dzieckiem. Studia magisterskie ukończyła na pedagogice specjalnej związanej z pracą i edukacja osób z ASD. Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Dotychczasowe doświadczenie związane z zawodem zdobyła jako animator, opiekunka, nauczyciel oraz wolontariusz. W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej otwartości, kreatywności oraz komunikacja. Czas wolny chętnie spędza na rowerze lub z dobrą książka. Prócz tego interesuje się miejską eksploracją i makramą.

Julia Szydłowska

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji ze specjalizacją z nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie  Gdańskim. Obecnie kończy studia jednolite magisterskie na kierunku Psychologia na tej samej uczelni. Ukończyła certyfikowany II-stopniowy kurs Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Prywatnie miłośniczka długich spacerów z psem, filmów grozy i jesieni.

Dominika Motyl

Ukończyła dwa certyfikowane kursy opiekunki dziecięcej, w tym jeden dotyczący zdrowego odżywiania dzieci oraz procesów psychologicznych. Uwielbia pracę z dziećmi, sprawia jej to ogromną przyjemność. Miłośniczka zwierząt, lubi aktywnie spędzać czas, oglądać seriale.

Agata Marjańska

Pedagożka z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, tutor, dynamiczna organizatorka. Pierwsze doświadczenia zdobywała, jako wychowawca i kierownik obozów, następnie pełniła funkcję asystenta rodziny, coacha i pracownika socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Posiada doświadczenie, jako społeczny kurator sądowy w Sądzie Rodzinnym w Gdańsku. Od 6 lat związana z alternatywną edukacją, współtworzyła jedno z pierwszych takich miejsc na mapie Trójmiasta – Niepubliczną Szkołę Podstawową i Liceum Thinking Zone w Gdańsku, gdzie pełniła rolę pedagoga, wychowawcy, tutora, dyrektora szkoły. Prywatnie mama dwóch świetnych chłopaków, która uwielbia spędzać czas wolny na łonie natury, jeździć na rowerze, nartach, chodzić po górach.

Filip Jagodziński
Współzałożyciel Empatii. Absolwent gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego z uprawnieniami do prowadzenia zajęć korekcyjnych postawy, technik masażysta, trener osobisty, trener tenisa. Posiada 18 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, wieloletni opiekun na obozach sportowych organizowanych przez TenisZone i Aliceswim.
Prywatnie tata trójki dzieci, miłośnik sportu, gotowania i muzyki.